Key

30. listopadu 2015 v 22:25 | Key
Kdo jsem?
Říkejte mi Key.
Stručně k mému vzhledu → je mi osmnáct, mám světlé vlasy a zelené oči. Zájmy → příroda, sport, literatura, výtvarná činnost, zvířata, nadpřirozeno, záhady a zdravý životní styl. Miluju knihy, svíčky, zelenou barvu, klid, les, pohyb, tanec, letní bouřky, přirozenost, upřímnost a obětavost. Nenávidím lži, přetvářku, aroganci, nespolehlivost, malé uzavřené prostory, nudu a nezdravé jídlo.

Pro všechny z vás můžu být nonstop k zastižení na messengeru a nebo mailu. Ráda vás budu jejich prostřednictvím podporovat i během dne ;)


Co si od toho slibuji?
Jen pro přehled → nikdy v životě jsem neměla problémy s nadváhou.
Vždycky jsem si automaticky držela normální průměrnou váhu. Heh.. normální... na to slovo už začínám být alergická :/ Kdykoliv se před kamarády prořeknu o tom, že nejsem tak úplně spokojená se svojí váhou, dostanu "dokonalou" odpověď: ,,Vždyť jsi normální." :D Eh.. a to mi má jako povzbudit!?
Zní mi to spíš jako kdybych byla na hraně a stačil jen krůček k tomu, aby se z "normální" stala "tlustá". Jako kdyby se mi báli říct, jak na tom doopravdy jsem, tak řeknou "normální" a myslí si, že mě to uklidní :/
To moje máma se nebojí XD Ta si nikdy neodpustí aspoň ob den utrousit ke mně poznámku o tom, jak velkej mám zadek. To je tak pořád. Kdybych měla popsat, co všechno si musím ze strany mojí mámy denně vyslechnout, byl by tenhle článek tak dlouhý, že by ho nikdo nechtěl ani číst XD Prostě to poslední co chcete je, abyste každý den poslouchaly, jak vaše mamka komentuje vaši postavu a upozorňuje vás na ostatní hubenější holky všude kolem.
A v neposlední řadě je tu můj přítel, který váží méně než já a já se kvůli tomu cítím hloupě :/ On má právě opačný problém, že se mu nedaří přibrat XD To je tak nespravedlivé!

Jaké mám plány?
→ Co možná nejnižší denní příjem.
→ Nepřejídat se!
→ Pitný režim - přes 2 l denně.
→ Víc pohybu.
→ Vážit 52 kg.

Proč tenhle blog?
Hledám porozumění a podporu. Někoho, kdo mě nakopne vpřed pokaždé, když se to už rozhodnu vzdát a naopak někoho, kdo se mnou bude sdílet radost z úspěchů (snad jich bude víc než nezdarů). Tenhle blog a lidi, kteří ho sledují, jsou pro mě velkou motivací.
Spřáteluji! Ráda poznám další blogy zaměřené na podobné téma. Preferuji a podporuji převážně Pro-Ana blogy.
 


Komentáře

1 hledam-sama-sebe hledam-sama-sebe | Web | 16. prosince 2015 v 10:12 | Reagovat

Zdravím Key! Taktéž mě velice zaujaly tvé hodnoty a motivace k tomu proč zhubnout. Ráda s tebou spřátelím. Bude mi nesmírnou ctí sledovat tvé pokroky, protože mě to pak začne i trochu víc motivovat!

2 Mea Mea | E-mail | Web | 7. ledna 2017 v 17:36 | Reagovat

Ahoj Key, rozhodně nepřestávej psát, budu se chodit dívat, jak se ti daří :)
M

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama