5.12.2015 = Nová naděje :)

5. prosince 2015 v 23:06 | Key |  Rok 2016
Dnešek byl bombovej! :)
Spala jsem do půl deváté. Váha mi ráno, k mému velkému překvapení, ukázala o půl kila míň než včera :) Dala jsem si lehkou snídani a potom jela s tátou do Plzně na trhy. Všude kolem mě bylo najednou plno jídla a přesto jsem na nic z toho neměla vůbec chuť! Vymluvila jsem se na to, že jsem měla sytou snídani a jelikož táta nevěděl, co jsem si dala, tak nic nenamítal. Vypila jsem jen trochu svařáku na zahřátí.


V době oběda jsme navštívili sestřenici, která nás pohostila jeblečným závinem. Abych neurazila (a aby někdo neměl žádné podezření), vzala jsem si dva malé kousky.
Od tří hodin jsem potřebovala být nastoupená v tělocvičně, kde jsem měla účinkovat jako anděl na mikulášské nadílce. Časově jsem to po příjezdu z Plzně špatně stíhala a na svačinu nevyzbyl čas :D
A hned po téhle akci jsem šla s bývalými spolužáky obcházet domácnosti, hodným dětem dát nějaké bonbóny a zlobivé děti odnášet v pytli. Takový program mi zajistil dostatečný pohyb, jelikož jsme pospíchali a potřebovali obejít odhadem nějakých deset kilometrů? Nevím přesně.
Potom večer jsem si dala dva kousky toffifee při rozdělování peněz, které jsme od lidí dostali. Jasně, nemusela jsem si ho dávat, ale na to, že jsem byla celý den obklopena jídlem, jsem si vedla skvěle! :D

Snídaně - nic (spala jsem)
Svačina - pomeranč, kefír (200 ml)
Oběd - 2x jablečný závin z listového těsta (malé kousky)
Svačina - nic
Večeře - 2x toffifee
Asi 360 kcal :)

Pitný režim - 0,5 l zeleného čaje, min 2 l čisté vody, půl kelímku svařáku, 2 skleničky slivovice
Pohyb - Minimálně 6 hodin rychlejší chůze v rovném terénu.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama