St 2.12.2015

2. prosince 2015 v 22:45 | Key |  Rok 2016
Třetí den za mnou :)
Mamka mi trochu zkřížila plány, když mi ráno uchystala snídani (prý abych lépe stíhala autobus a nemusela se s tím zdržovat) a k ní mi dala celkem dva sojové rohlíky. Původně jsem si chtěla namazat jen jeden. Ale co, tak malý sojový rohlík mi jídelníček nijak zvlášť nezbortil. Obě svačiny i oběd proběhly podle plánu. Bezproblému jsem odolávala jakémukoliv jídlu navíc. No dobře mohla jsem si koupit nějaké nesladké žvýkačky místo fivek.
Večeři jsem ale totálně zazdila :(


Doma se totiž pořádala oslava. Musela jsem tedy trávit většinu večera před stolem plným jídla a pod dozorem jak mých rodičů, tak i prarodičů. Nechtěla jsem, aby pojali nějaké podezření, a tak jsem si vzala jeden (ten nejmenší) chlebíček a žužlala ho několik minut. Bohužel během oslavy (jak to tak bývá) přišel čas na dort :(( Ten si prostě museli dát všichni -_- Aspoň, že to nebyla žádná čokoládová bomba, ale nepečený tvarohový zákusek s lesním ovocem.
Potom jsem už nic dalšího nejedla s výmluvou, že ten dort byl na mě moc sytý (což vlastně nebyla žádná lež). I tak jsem dneska dopadla lépe než včera :)

Snídaně - 2x sojový rohlík, lučina
Svačina - Pomeranč
Oběd - 4x knäckerbrot, banán
Svačina - Půlka zelené papriky, žvýkačka five
Večeře - 1 ks tvarohového dortu s lesním ovocem, 1 chlebíček z celozrnného rohlíku s vaječným salátem
Téměř přesně 800 kcal.

Pitný režim - 250 ml pravého zeleného čaje, 2,25 l čisté vody
Pohyb - 15 min domácí posilování (já vím, je to dost mizerný)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama