St 2.12.2015

2. prosince 2015 v 22:45 | Key |  Rok 2016
Třetí den za mnou :)
Mamka mi trochu zkřížila plány, když mi ráno uchystala snídani (prý abych lépe stíhala autobus a nemusela se s tím zdržovat) a k ní mi dala celkem dva sojové rohlíky. Původně jsem si chtěla namazat jen jeden. Ale co, tak malý sojový rohlík mi jídelníček nijak zvlášť nezbortil. Obě svačiny i oběd proběhly podle plánu. Bezproblému jsem odolávala jakémukoliv jídlu navíc. No dobře mohla jsem si koupit nějaké nesladké žvýkačky místo fivek.
Večeři jsem ale totálně zazdila :(


Doma se totiž pořádala oslava. Musela jsem tedy trávit většinu večera před stolem plným jídla a pod dozorem jak mých rodičů, tak i prarodičů. Nechtěla jsem, aby pojali nějaké podezření, a tak jsem si vzala jeden (ten nejmenší) chlebíček a žužlala ho několik minut. Bohužel během oslavy (jak to tak bývá) přišel čas na dort :(( Ten si prostě museli dát všichni -_- Aspoň, že to nebyla žádná čokoládová bomba, ale nepečený tvarohový zákusek s lesním ovocem.
Potom jsem už nic dalšího nejedla s výmluvou, že ten dort byl na mě moc sytý (což vlastně nebyla žádná lež). I tak jsem dneska dopadla lépe než včera :)

Snídaně - 2x sojový rohlík, lučina
Svačina - Pomeranč
Oběd - 4x knäckerbrot, banán
Svačina - Půlka zelené papriky, žvýkačka five
Večeře - 1 ks tvarohového dortu s lesním ovocem, 1 chlebíček z celozrnného rohlíku s vaječným salátem
Téměř přesně 800 kcal.

Pitný režim - 250 ml pravého zeleného čaje, 2,25 l čisté vody
Pohyb - 15 min domácí posilování (já vím, je to dost mizerný)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama