Tohle nemá cenu!

25. prosince 2015 v 20:26 | Key |  Rok 2016
Vánoce jsou, co se týče jídla, učiněné zlo :/
24. jsem držela hladovku až do večeře, ale spát jsem šla úplně plná :(
Dnes byl asi nejhorší den. Od rána samé návštěvy, kde stoly přetékaly. Už je mi z toho všeho vážně špatně. V tomto ohledu se už těším, až bude konec prázdnin. Můj jídelníček nestojí za nic, takže ho sem nedám. Jen pro informaci je pohybuje někde kolem 1 500 kcal a většinu z něj tvoří nezdravé jídlo.
Váhu teď radši přehlížím. Bojím se, že budu muset po svátcích začínat od znova :( Ale snad ne. Zítra nás žádná návštěva nečeká, takže jsem myslela, že bych si udělala po těch přežerech volný den jen o ovoci a zelenině, ale nevim nevim jestli to klapne, protože naši nadávají na přeplněnou lednici.
Jinak k Vánocům jsem dostala spoustu božích věcí. Například kupu knížek (hodně z nich je od Johna Greena), kabát, kabelku, lístky do divadla a hlavně notebook 2v1, což znamená, že se nemusím bát, že rodiče najdou můj blog :) O starost méně :D
Oproti tomu máma dostala palačinkovač na 30 centimetrový palačinky. To znamená příval palačinek a to znamená stav ohrožení!
Doufám, že vy všichni, kteří čtete můj blog, jste prožili krásné Vánoce a měli víc úspěchů než já.
Přes všechny nezdary v posledních dnech a všechny hrozby do budoucna, jsem stále pevně odhodlaná nepřestávat s blogem a vytrvat. Snad budu mít v novém roce štěstí a podaří se mi být konečně zase krásně hubená :3

Ještě pro info.: Zvracení taky příliš nepodporuji a beru ho jen jako poslední možnost. Sama zvracím úplně minimálně. Nechci mít zničený krk a zuby (navíc většinou jsou doma naši, takže se ani neodvážím to zkoušet).

I need snow... :'(

 


Komentáře

1 thin-and-sexy thin-and-sexy | 25. prosince 2015 v 22:02 | Reagovat

Cejtím to naprosto stejně :p
Jídlo je všude :p

2 cassey cassey | Web | 26. prosince 2015 v 18:14 | Reagovat

mám to taky tak :/ přežijeme svátky a zase se do toho opřeme :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama