Po 09/05/16 - Jak se mám?

9. května 2016 v 23:19 | Key |  Rok 2016
Ahoj všichni :)

Proč jsem se neozvala?
Nechci tady toho příliš prozrazovat. Řekněme, že den po posledním článku, jsem měla takovou nehodu (?). Ok, zavinila jsem si to sama. Byla jsem v příšerný depresi a tak nějak si nevědomky zahrávala se životem. Nechci to tady příliš rozmazávat. Každopádně všechno je OK a i já jsem OK. Nic mi není a došlo mi, že takhle nic nevyřeším. I po psychické stránce jsem na tom lépe. Vlastně to nakonec nebylo nic závažnýho a nejhorší je, jak to dokážou lidi nafouknout. No přidělalo mi to nějaké problémy navíc, se kterými jsem se právě v průběhu týdne vypořádávala. Ale všechno už by mělo být vyřešené.

Jak pokračuji s hubnutím?
Jde to, ale dře to. Povedlo se mi pár kilo shodit díky tomu, že pravidelně každý den běhám a necpu se na noc. Bohužel o víkendu slavil táta narozeniny, což mi hodilo půl kila zase zpátky -_- Ale dneska jsem si docela mákla, takže myslím, že to bude už zase v pohodě :)

Co dál?
Zítra jedu se školou na dvoudenní exkurzi. Celou dobu budeme na nohou a v kempu, kde budeme ubytovaní, je sportovní a lanové centrum. Pokusím se toho co nejvíc využít a doufám, že až se vrátím, bude kilčo dole :)
Určitě budu pokračovat s běháním a možná přidám i nějaké cardio, ale to bude záležet na čase (přeci jen uzavíráme známky). Jídelníčky psát také budu, nebojte ;)

 


Komentáře

1 quthin quthin | Web | 15. května 2016 v 19:11 | Reagovat

zlato neblbni :/
nejedete na lipno? :D :) uzij si to :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama