So 02/07/16 - A máme tu prázdniny :)

2. července 2016 v 23:06 | Key |  Rok 2016
Ahoj holky,
tak mám za sebou všechny praxe od školy a konečně jsem si našla chvilku času napsat, jak se mám. Bývala bych se ozvala i dřív, ale rozbil se mi notebook, přes který vám sem píšu a netroufla jsem si přihlašovat se na blog z jiného pc. No teď už je všechno OK :)
Jinak váha jde dolu :D mám z toho děsnou radost a doufám, že se dokážu uhlídat i příští týden, protože jedu na dovču (jen po ČR - nic velkýho). Což mě tak napadá, že nevím, jestli budu mít příležitost počas dovolené napsat, jestli se mi daří, tak se kdyžtak dopředu omlouvám, ale pevně doufám, že se mi to nějak podaří. Chybí mi blog - je to jedna z velkých motivací.
Za dnešek jsem na sebe vážně pyšná :3 Přestože jsem trávila celý den mezi stánky s jídlem, povedlo se mi téměř nic nejíst :) Akorát když jsme šli s přáteli do kavárny, tak jsem tedy neodolala a dala si trochu pana cotty (a taky trochu lituju toho nanuka dopoledne, ale bylo děsný horko), ale naštěstí to s výsledkem nezamávalo.

Sn - nic (spala jsem)
Sv - ovesná kaše (30g vločky, 100 ml pol. mléko, med, skořice), nanuk ledňáček
Ob - cca 5 koleček salátové okurky
Sv - Pana cotta s lesním ovocem 50 g
Ve - nic

Snězeno 350 kcal.

600 ml zeleného čaje, 250 ml jablečného čaje, 500 ml vody

Prakticky jsem celý den chodila a běhala, čímž jsem se zbavila minimálně 400 kcal :)

 


Komentáře

1 C. C. | Web | 4. července 2016 v 14:01 | Reagovat

Chápu, že chceš zhubnout, ale moc nechápu logiku toho, že vynecháš x jídel a ty co sníš, jsou relativně nezdravé (mimo Ovesnou kaši). Myslím, že je mnohem lepší jíst menší porce ZDRAVÉHO jídla, než zbytečně hladovět a pak si dát smetanový dezert a nanuk :-)

2 Key Key | Web | 7. července 2016 v 10:01 | Reagovat

[1]: Ten den se u nás ve městě konala oslava založení a já trávila celé dopoledne i odpoledne s přáteli mezi stánky s jídlem. Věděla jsem, že nějakému nezdravému jídlu se nevyhnu a tak, když už na to přišlo, tak jsem si takticky dala jen trochu pana cotty, která nemá moc kcal. Kdybych si nedala nic, přišlo by to mým přátelům divný a nic moc zdravého se na těch oslavách sehnat nedalo. Nanuk byl opravdu jen moje selhání :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama