So 09/07/16

9. července 2016 v 13:08 | Key |  Rok 2016
Ahoj :)
Včera jsem s rodinou podnikla celodenní výlet po Praze a nezapisovala si, kolik jsem čeho snědla. Konečně jsem viděla tu výstavu o Titanicu :3 Byl to vážně silný zážitek.. Vidět na vlastní oči všechny ty předměty, které zažili onu osudovou noc a představovat si, jak se jich dotýkaly ruce lidí, kteří krátce na to dost možná zemřeli v ledové vodě... Nemluvě o tom, že tyto předměty následně musely desítky let čekat v temné hlubině Atlantiku, než mohly být opět vyzdviženy na světlo světa. Musím říct, že jsem odtamtud odcházela docela rozklepaná.
Potom jsme se ještě podívali na výstavu stanů. Konec konců byla kousek od Titanicu a já si potřebuji sehnat nějaký nový spacák. Ten který mám je už od častého používání (jezdím někam do přírody téměř každý měsíc) celý potrhaný :D Zatím jsem se ale jen dívala, jaké typy jsou na trhu a koupím si ho třeba až příští týden.
Dneska jsem vstávala déle než obvykle, takže jsem začala den rovnou obědem. Musím říci, že potom jsem už celý zbytek dne neměla vůbec hlad. Akorát odpoledne jsem si natrhala trochu borůvek, když jsem si udělala takovou menší procházku po lese, ale ty byly spíše jen tak na chuť.

Sn - nic
Sv - nic
Ob - malá porce celozrnných špaget s nivou + 250 g cherry rajčat
Sv - hrstka borůvek
Ve - nic

Snězeno 230 kcal.

2,5 l vody

 


Komentáře

1 B. B. | Web | 9. července 2016 v 13:14 | Reagovat

Tak jsem zatím asi jediná, co na té výstavě nebyla, docela by mě to zajímalo, ale asi se tam už nedostanu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama