St 08/12/16

8. prosince 2016 v 0:28 | Key |  Rok 2016
Ahoj
Ve škole jsem se parádně blýskla při tělocviku :) Jednu hodinu jsme hrály florbal a druhou cvičily na kruzích. Samotnou mě překvapovalo, jak snadný mi každý cvik přijde. Jako jediná jsem hravě zvládla všechno od obyčejného houpání až po stojky, výmyky a vis o jedné ruce. Učitel mě používal jako příklad :3 Je to boží pocit...
Nicméně jsem zase nějak zazdila jídlo. Ze školy jsem přišla až v pět. Máma mi dala na ochutnání buchtu, kterou upekla a potom jsem hned spěchala na kosmetiku a k babičce na návštěvu. Ta mi naservírovala čaj a cukroví -_- Tak jsem si vzala aspoň jedno, abych zase neurazila.
Od babi jsem přišla po osmé a zase byl den v pytli a zase jsem ten jídelníček nevylepšila. Hlavně, že se na mě ze stolu smějou rajčátka, pomeranče a jablka... né já musím ochutnat buchu a pak už mi výčitky nedovolí vůbec nic :/
A teď mě čeká příšerný boj, protože jsem dostala od tety plnou tašku sladkostí k Mikuláši a všechno jsou to mé oblíbené druhy :( Jsem tak trochu v pasti. Svádí mě to. Nejradši bych všechno sežrala a potom se obrátila k Mie, ale já touhle cestou jít nechci! Vůbec nevím, jak se s tím srovnat.

Sn - x
Sv - Tmavý toust s máslem, salátem, eidamem a plátky rajčete
Ob - x
Sv - Kousek domácí tvarohové buchty (máma trvala na ochutnání)
Ve - 1 vánoční cukroví (a je to tady...)

Cca 1,6 l vody; 0,3 l zeleného čaje; 0,3 l šajvějového čaje; jablečný ocet

 


Komentáře

1 Bella Bella | Web | 8. prosince 2016 v 10:46 | Reagovat

Ty jo to ses musela cejtit skvěle na tom tělocviku. Ani nevíš jak ti to závidím. Já totiž byla ve všem vždycky nejhorší (hlavně asi ze strachu no). Je sice škoda že sis nedala to ovoce nebo zeleninu, ale za tak velký výčitky to nestojí ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama