Spring is coming...

28. března 2017 v 0:39 | Key |  Rok 2017
Nevím, co to se mnou je... Vím, že mám v hlavě Anu. Vím, že ze všeho nejvíc si přeju zhubnout. Vím, co mám udělat, abych toho dosáhla. Ale přesto se v poslední době strašně špatně ovládám :(
Nepíšu sem, protože se stydím, za to, co jím...
Přitom by to mohly být krásné jídelníčky. Dny začínají výborně. Na programu je především zelenina a ovoce, knäckebroty, nízkotučné výrobky a tak podobně, ale k večeru to neskutečně zvoram a dám si bezmyšlenkovitě nějakou blbou sladkou hnusárnu nebo bílé pečivo. Samozřejmě se za to pak nenávidím a váhu nechci ani vidět :( Přitom, když večer přicházím domů, tak nemám vůbec hlad. Ne, není to z hladu. Je to zkrátka Z BLBOSTI!

Každopádně začíná jaro a doufám, že s ním i nová příležitost.

Ve středu odjíždím na zbytek týdne mimo domov a doufám, že se mi podaří vymanit z toho příšerného nechutného režimu, kdy mi večer úplně je*ne. Bude tam pravidelný pohyb a menu, takže stačí, když nebudu vylízávat talíře až na dno a měla bych i něco málo shodit. Takže mi prosím držte palce.
Až se vrátím, začnu zase běhat a jezdit na kole. Konečně je k tomu ideální počasí :3
Začátkem června jdu svým příbuzným na svatbu, takže bych samozřejmě chtěla vypadat co možná nejlépe.

 


Komentáře

1 Mary Mary | 28. března 2017 v 16:25 | Reagovat

Ahoj. Ty máš naozaj veľmi pekný blog. Páči sa mi tvoj design.
A čo píšeš o tom, že neješ od hladu ale z blbosti... to poznáme asi všetky. Držím ti palce, nech sa ti to vydarí presne tak, ako si si to naplánovala v tomto článku.

2 Jajinka Jajinka | Web | 29. března 2017 v 10:18 | Reagovat

Prvně ti musím pochválit design blogu, je vážně povedený!! :)
A co se jídla týče mám to podobně jako ty, já jím hodně z nudy, takže nejlepší je doma nic nemít. Ale tak ne vždy to jde, to je jasný. Poradím ti snad jen vyvážit to pohybem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama