11/05/17

11. května 2017 v 8:37 | Key |  Rok 2017
Yes! 63,2 :3 Váha krásně klesá a já mám z toho neuskutečnou radost. Zase to jde. Řeknu vám, že úplně přetékám optimismem :)
Včera si máma všimla, že jsem byla běhat. Nechtěla jsem, aby to věděla, protože do mě pořád reje, že jsem strašně oplácaná, ale kdykoliv vidí nějakou moji snahu o hubnutí, tak mi nezapomíná podkopávat sebevědomí blbejma poznámkama (a peče milion bábovek a sladkých buchet nebo mi přiveze z města kebab). Nechápu její logiku... -_-
No ale včera si toho všimla, protože jsem vždycky po běhání červená jak rajče a jí se povedlo přijít z práce dřív, než jsem stačila zblednout :D
Tak jsem si vyposechla, že bylo načase zase začít, že je to dobře a že to potřebuju, protože jsem tlustá...
Ehm díky mami. Přesně tohle jsem potřebovala slyšet. Stejně jako když mi říkáš, že moje spolužačka s podváhou (dědičnou) má dokonalou postavu a já bych taky měla takhle vypadat. Nebo když mi říkáš při výběru oblečení, že v tomhle chodit nemůžu, protože to vypadá hezky jenom na hubených holkách. Nebo když mi říkáš, že moc jím. A nebo když mi nosíš pod nos časopisy o hubnutí. Fakt díky. Jestli někdy (nedej bože) budu ležet na JIPce s anorexií, tak si můžeš gratulovat!

Každopádně teď je 8:30. Sedím ve škole a čekám, až nám v devět začne hodina. Ještě jsem nejedla, ale v tašce mám nejakou zeleninu, jablko a sójový rohlík, na který se mega moc těším (miluju sójové rohlíky). Jdu vás oběhnout :)

Dobře večer nastal FAIL :( Brzy budu mít zase MS a dostavily se obvyklé chutě. Je to škoda. Mohl to být skvělý den...

Sn - x
Sv - Jablko Gala
Ob - Sojový rohlik (60 g); rajčata
Sv - Kousek makovce, pribináček
Ve - x

2 l voda; 0,6 l zelený čaj

 


Komentáře

1 proana-hannah proana-hannah | Web | 11. května 2017 v 10:18 | Reagovat

Achjo, to mě strašně mrzí, že máš takovou matku://:( právě takhle mentální anorexie začíná.. u mě to bylo podobně, když jsem si zkoušela v obchodě tričko, mamka poznamenala, že jsem nějak přibrala.. skončilo to s BMI 14,7 a psychiatrickou léčebnou. (doporučuji, aby šla na klub rodiny a známých lidí trpících poruchami příjmu potravy s dr. Krchem - Ke Karlovu, Praha)

2 Skinny Alice Skinny Alice | Web | 11. května 2017 v 19:07 | Reagovat

Wow, je docela drsné, že se k tobě tvoje máma chová, tak jak se chová. Každopádně se drž! Nezapomínej, že hubneš kvůli sobě, ne kvůli ní!
Držím palce♥

3 viv-is-on-a-diet viv-is-on-a-diet | 12. května 2017 v 7:32 | Reagovat

Já bych třeba byla radši, kdyby mi to rodiče řekli na rovinu. U nás se u hodně věcí chodí kolem a neřeknou mi spoustu věcí upřímně (já jo). Radši bych, kdyby mi prostě dřív, když jsem dost přibrala, řekli, že jsem byla tlustá než ty jejich stupidní narážky.
Dřív jsem byla opravdu hodně štíhlá, pořád mi říkali přiber, najez se atd. A jakmile jsem něco přibrala, tak mi zase řekli, že bych možná měla něco shodit.
Dělej to, jak to cítíš ty a kašli na to, důležité je, jak se ve svém těle cítíš ty, a ne to, co si myslí ostatní, i když jsou to tvoji rodiče. Normálně bych jí řekla, ať mi s tím rýpáním dá pokoj (což jsem doma udělala, ale stejně to teda moc nepomohlo...)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama